Filli Boya İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Filli Boya İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Filli Boya İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Filli Boya 1988 yılında hizmet vermeye başlayan boya Türk meşeili bir boya firmasıdır. Satış ve pazarlama taktikleriyle talep oluşturmuş ve pazarda bu talebe cevap vermiştir. Kazandığı tecrübe ile boya çeşitlerini arttıran Filli Boya sektörde kendini sağlam bir yer edinmiştir.

 

1993 yılında Avrupanın en büyük boya markası Caparol ile işbirliği içine girmiştir. Caparol ile birlikte teknoloji alanında büyük ilerlemeler kaydeden Filli Boya, pazara egemen olmaya başlamıştır.”Kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” olarak kendini konumlandırmış, bu söylemin altını da sanayide kullanılan boyalarıyla doldurmuştur. Sadece boya sektöründe değil, Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşları arasında da yer edinmiştir.

 

Uluslararası çevre koruma ve çevre sağlığı ölçütlerini benimseyen Filli Boya, AB Boya Standartları’nı dikkate almıştır. Araştırma ve geliştime projelerine de büyük destekler vermiştir. Mısır’da kurduğu fabrikayla birlikta boya üretimini katlamış ve yurtdışına açılmıştır. Modern tesisleriyle Filli Boya’nın adını sektörde daha çok duyacağız.

Filli Boya Renk Kataloğu

Bahsettiğimiz gibi teknolojiyi en verimli kullanan markalardan biri olan Filli Boya’nın renk kartelası oldukça geniştir. İstediğiniz boyayı makineden çıkarabileceğiniz, Filli Boya Renk Kataloğu aşağıda sizlerle buluşuyor.

Bu Linkte Filli Boya  Tüm Renklerini Bulabilirsiniz

https://www.filliboya.com/renklerimiz-detay/su-bazli-ic-cephe-kartelalari.html

Boya Renkeri Doğru Seçilmeli

Boya renkleri tercih ederken mutlaka bir bilene danışılmalıdır. İşini profesyonel olarak yapan ve bilgeliğini işine yansıtan kişiler ile ileitişim kurmak doğru strateji olabilir. Bu noktada Uzmanlar Yapı olarak size değer vermemimizin yanında size boya renkleri seçim sürecinde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımızın her aşamasında sizinle iştişare ediyor, daha iyi evler nasıl oluşturabiliriz diye sizinle sürekli iletişim halinde kalıyoruz.

 

Evinizin renk seçimini yaparken, aile eşrafına danışmanın yanında mutlaka iç mimar aklına sahip kişiler ile de iletişim kurmanız sizin için iyi olacaktır. Bu kişiler ile iletişim kalarak süreçleri hızlandırabilir, dilediğiniz an mutlu bir yuvaya kavuşma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

UZMANLAR YAPI

Profesyonel Alçı Boya Mantolama Ustası UZMANLAR YAPI 0532 574 86 01

Sizin de Eviniz UZMANLAR YAPI  ile Renklensin İstiyorsanız Bizi Ulaşın  Web: www.uzmanlaryapi.com Cep: 0532 574 86 01  Whatsapp 0532 574 86 01

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.