Polisan İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Polisan İç  Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Polisan İç  Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası Polisan, 1956 yılında Zeytinburnu’nda küçük bir işletmede faaliyete başlamıştır. Sektörün en eskilerinden biri olan Polisan, sektördeki ilkleri gerçekleştirmesiyle bilinir. “Sürekli gelişim” mottosunu benimseyen Polisan, bu yolda fidan yetiştiriciliği, POS cihazlarının kullanımı, ev dekorasyonları gibi birçok yeni uygulama geliştirmiştir. Üreteceği ürünlerde Türk toplumunun faydasını esas almış, çevreye verdiği zararı en düşük seviyede tutmaya gayret göstermiştir.

 

Dürüstlük ve şeffaflığın ön planda olduğu şirket, güvenilir, yenilikçi ve duyarlı olarak anılmak istiyor. Çalışanlarına verdiği değer ile girişimciliğin önünü açması sektördeki yılların tecrübesiyle birleşiyor ve Polisan’ın en bilinen markalar arasında olmasını sağlıyor.

Polisan Renk Kartelası

Bu Linkte Polisan Boya  Tüm Renklerini Bulabilirsiniz

http://www.polisan.com.tr/tr/RenkSecimi

 

Boya Renkeri Doğru Seçilmeli

Boya renkleri tercih ederken mutlaka bir bilene danışılmalıdır. İşini profesyonel olarak yapan ve bilgeliğini işine yansıtan kişiler ile ileitişim kurmak doğru strateji olabilir. Bu noktada Uzmanlar Yapı olarak size değer vermemimizin yanında size boya renkleri seçim sürecinde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımızın her aşamasında sizinle iştişare ediyor, daha iyi evler nasıl oluşturabiliriz diye sizinle sürekli iletişim halinde kalıyoruz.

 

Evinizin renk seçimini yaparken, aile eşrafına danışmanın yanında mutlaka iç mimar aklına sahip kişiler ile de iletişim kurmanız sizin için iyi olacaktır. Bu kişiler ile iletişim kalarak süreçleri hızlandırabilir, dilediğiniz an mutlu bir yuvaya kavuşma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

UZMANLAR YAPI

Uzmanlar Yapı, Profesyonel Alçı Boya Badana Mantolama, Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Stropiyer , Su Tesisatı, Elektrik, Laminat Parke, Seramik, Tüm Tadilat Hizmeti 0532 574 86 01

Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler

Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

Profesyonel Alçı Boya Mantolama Ustası UZMANLAR YAPI 0532 574 86 01

Sizin de Eviniz UZMANLAR YAPI  ile Renklensin İstiyorsanız Bizi Ulaşın  Web: www.uzmanlaryapi.com Cep: 0532 574 86 01  Whatsapp 0532 574 86 01

Bir Yanıt

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.