Boyanın Kağıt Gibi Soyulması Nasıl Önlenir

 

BOYANIN KAĞIT GİBİ SOYULMASI NASIL ÖNLENİR

Boyanın Kağıt Gibi Soyulması Nasıl Önlenir – Boyanın duvardan kağıt gibi soyulması çok sık rastlanan sorunlardan biridir.

Bu genelde boyadan önce astar kullanılmamasından olur.

Kalitesiz bir plastik boya veya kireçden sonra duvara mutlaka astar uygulanmalıdır.

Astar uygulanmayan duvarlar bir süre sonra kağıt gibi soyulmaya başlar.

Hangi astar uygulanmalı? : Boyadan önce 1 kat binder astar veya alçı astarı uygulamak yeterlidir.

Astara gerek olduğunu nasıl anlarım? : Duvara elinizi sürdüğünüzde toz zerrecikleri elinize geliyorsa astar gereklidir.

Zımpara veya spatulayı duvara sürün boya hemen dökülüp soyuluyorsa astara gerek vardır.

Astar için geç kaldım duvar kağıt gibi soyuluyor : Bu durumda duvarı tamamen soyun ve zımparalayın, gerekiyorsa saten alçı ile düzeltin.

Alçı kuruktan sonra düz bir zemin için tekrar zımpara yapın. 1 kat binder astar veya alçı astarı uygulayın.

Kuruyunca boyanıza geçin.

(Ayrıca yağlı boyanın üzerine su bazlı boya uygulamalarında da geçiş astarı gereklidir.)

ALÇI BOYA BADANA 0532 574 86 01

Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler  Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

DIŞ CEPHE MANTOLAMA 0532 574 86 01

Isı yalıtımı binada yalıtım sağlanması için dış cepheye uygulanan bir sistemdir. Isı yalıtımı ile hem kendiniz hem de çevreniz için fayda sağlarsınız. Tekniğine uygun bir ısı yalıtımı uygulaması %50 enerji tasarrufu demektir! Birbirinden estetik dış cephe ısı yalıtımı sistemleriyle binanızın görünümünü güzelleştirirken yapının korunmasına da katkı sağlarsınız.

DİĞER HİZMETLERİMİZ 0532 574 86 01

Uzmanlar Yapı  olarak profesyonel ve güvenilir hizmetler veriyoruz. İşinin ehli ustalarımız ile çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya büyük gayret gösteriyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Alçı Sıva – Boya Badanaİtalyan Macunu – İtalyan BoyaEpoksi Boya – Dekoratif BoyaYağlı Boya – Saten BoyaSedef Boya – Duvar KağıdıPlastik Boya – Silikonlu Boya MantolamaFugalı MantolamaSöve – Köşe TaşıTaş Kaplama – Kat SilmesiSu Yalıtımı – Ses YalıtımıYangın Yalıtımı – Endüstriyel Zemin Kaplama  Kartonpiyer -StropiyerAsma Tavan -Gergi TavanSu Tesisatı – ElektrikLaminat Parke – Pvc PencereSeramik – Fayans – kalebodurDuşakabin – Su Arıtma Sistemleri Anahtar Teslim Tadilat

Sizin de Eviniz UZMANLAR YAPI  ile Renklensin İstiyorsanız Bizi Ulaşın  Web: www.uzmanlaryapi.com Cep: 0532 574 86 01  Whatsapp 0532 574 86 01

Bir Yanıt

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.